Mini A.R. 2017

Beste deelnemers,

Hieronder de uitslagenlijst van de Mini Adventure Race 2017 te Beekbergen:

Heren Wedstrijd:
1. Team 26 – Salomon – H. Cannegieter-A. Dercks (6:17:39)
2. Team 33 – Team VW-tjes – S. v Wijngaard-A. v Wijngaard (6:50:17)
3. Team 46 – Academy Rookies – GJ. Slag-C. Pastor (7:21:28)
4. Team 55 – Kubus – Jaap Fikse-Ronald van de Kamp (7:31:54)
5. Team 32 – Suphmen – D. Peters-A. Knol (7:36:04)
6. Team 78 – Singels on Tour – S. d Zeeuw-J. Hartog (8:21:44)
7. Team 77 – Need for Speed – S. Schut-W. vdLinde (8:23:52)
8. Team 19 – De Diesels – S. Huisman-M. Froma (8:27:26)
9. Team 36 – Weide.krook – I. vd Weide-M. Krook (8:27:58)

10. Team 29 – Koppel 19 – P. Zijsveld-R. Wessels (7:37:00)
Gemist: CP 17A
11. Team 31 – Knooierts – J. Galgenbeld-R. Schouten (8:28:07)
Gemist: CP 21 A/B/C
12. Team 1 – CR 1645 – C. de Waart-R. Lambert (8:37:51)
Gemist: CP 21A/B/C
13. Team 27 – Team Hietveld – E. Mennen-B. Schutte (8:32:15)
Gemist: CP 21 A/B/C, 22
14. Team 38 – Maxi & Mini – A. Belder-P. Oostra (8:38:32)
Gemist: 21A/B/C
15. Team 45 – Bart en Roy – B. Sessink-R. Spies (8:50:20)
Gemist: CP 16, 21A/B/C, 23
16. Team 2 – DP-Boys – N. Niccolson-J. Abrahamse (7:43:46)
CP 18, 19, 19A
17. Team 15 – Maten – F. v Zwieten-K. van Zwieten (7:25:36)
Gemist: CP 16, 18, 19, 19 A
18. Team 56 – Rous und Adder – A. Remijn-D. Ras (8:19:46)
Gemist: SO2
19. Team 34 – Jomen – M. d Boer-J. d Ridder (8:20:00)
Gemist: SO2
20. Team 42 – Elbow – H. Elling-A. Bolt (8:55:41)
Gemist: CP 21, 21A/B/C, 22, 23
21. Team 49 – Radical Sports 2 – J. Vierhoorn-L. Kersten (9:03:00)
Gemist: CP 21, 21A/B/C, 22, 23
22. Team 79 – Radical Sports – J. Vink-D. Jansen (9:03:02)
Gemist: CP 21, 21A/B/C, 22, 23
23. Team 65 – Verdrigo – R. Vermaas-I. Rodrigo (9:16:06)
Gemist: CP 11, 17, 17A, 20, 21, 21A/B/C, 22, 23
24. Team 72 – S. Shores – J. d Kock-P. Legters  (6:29:26)
Gemist: CP 1, 18, 19, 19A, 20, 21, 21A/B/C, 22, 23
25. Team 4 – FHRITP – J. Ceeli-C. Anrochte (8:50:31)
Gemist: CP 3, 6, SO2, CP 16 pas na 17 en 17A, 21 A/B/C, 22, 23

Dames Wedstrijd:
1. Team 18 – Jut_Jil – W. Knigge-I. de Kruijf (8:25:52)
2.Team 43 – Atlas Babes – I. d Boer-K. Dee (8:39:11)
Gemist: CP8 en 16

Gemengd Wedstrijd:
1. Team 8 – Digimaster – B. Frans-G. Kapitein (8:26:37)
2.Team 22 – Landelijke wijkagent – D. Jansen-S. Ketelaar (8:23:20) 
(** Team 22 na toegekend protest geklasseerd op de 2e plaats)

Heren Recreanten:
1. Team 14 – Over 5 min(uten) – L. Baks-M. Faijer (7:01:50)
2.Team 74 – M&M – M. van Steensel-M. v Steensel (7:30:15)
3.Team 48 – Amicita Fortoir – B. Zwetsloot-S. Bouwmeister (7:33:45)
4.Team 25 – Remco en Maarten – R. Pol-M. ten Berge (7:36:04)
5.Team 58 – Rammen tot Falen – R. Lijster-J. Lijster (7:36:52)
6.Team 12 – Breukelaars – M. Mastwijk-M. Bijeman (7:46:20)
7.Team 35 – Coniunctus Viribus – D. Henrichs-C. van Hierden (7:46:55)
8.Team 62 – Brede Schouders – R. v Oosten-P. Segaar (7:49:39)
9.Team 6 – Team DV&O LBB – R. Postma-M. Steinhaus (8:23:21)
10.Team 40 – DV@O 1 – C. Zegwaard-F. Jans (8:23:41)
11. Team 61 – Mark&NIK – M. Blom-N. Dijkshoorn (8:43:11)

12. Team 17 – The Ladies – JP. Beekman-C. v Engelenburg (8:58:29)
Gemist: CP 21 A/B/C, 23
13.Team 51 – Krakaka – S. van den Berg-S. Abbekerk (9:11:08)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
14.Team 50 – Bakkes – M. Visser-N. Verwoert (9:12:00)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
15.Team 66 – Brinkic – S. Saric-I. Brink (9:26:35)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
16.Team 64 – Team Alpha – F. Baas-R. Olthof (9:30:43)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
17.Team 70 – De Duiven – M. v Duivenvoor-M. v Duivenvoor (9:43:05)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
18.Team 57 – Groos – K. Groos-B. Groos (10:03:55)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
19.Team 76 – Knabbel en Babbel – J. vt Wout-B. Vijzelman (9:08:26)
Gemist: CP 20, 21, 21 A/B/C, 22, 23
20.Team 16 – Stormbaan Divia’s – E. v Son-R. Bronsgeest (9:09:45)
Gemist: CP 20, 21, 21 A/B/C, 22, 23
21.Team 69 – CC – M. Cramwinckel-J. Crams (9:13:09)
Gemist: CP 16, 21, 21 A/B/C, 22, 23
22.Team 30 – N3RDS – B.d Jong-V vd Stoep (7:48:56)
Gemist: CP 18, 19, 19A, 21 A/B/C, 23
23.Team 28 – Kiloknaller – B. d Jong-M. Pomp (9:01:24)
Gemist: CP 1, SO2, 20, 21, 21 A/B/C, 22, 23

Dames Recreanten:
1.Team 3 – Girl Power – M. Navis-M. Baas (8:36:35)
Gemist: CP 8-wel langsgekomen
2.Team 54 – Haagse Hopjes – S. Kleijn-C. Ghijsels (8:55:10)
Gemist: CP 8-wel langsgekomen
3.Team 71 – Raggel & Sjennie – R. Maas-J. Dijkshoorn (8:01:42)
Gemist: CP 20, 21, 21 A/B/C, 22, 23
4.Team 47 – Teamplayers – E. Kassenaar-D. d Bruyn (7:49:18)
Gemist: CP 18, 19, 19A, 21 A/B/C, 23

Gemengd Recreanten:
1.Team 11 – 5 Min(uten) – J. Moraal-I. Hogeveen (7:01:53)
2.Team 53 – Bravo – A. Baltussen-B. Molenaar (7:33:01)
3.Team 44 – Komt nog – V. v Oeveren-L. Gouwenberg (7:38:55)
4.Team 21 – Westsite – D. Smidt-J. Schmidt (7:46:39)
5.Team 23 – CMO Runners – A. Ens-L.v. Dun (7:47:09)
6.Team 39 – Trias Looppas – S. de Heijer-R. Vrooland Rach (7:50:48)
Gemist: CP 18, 19, 19A
7.Team 52 – Bravo 1 – B. Hendriks-R. Wierckx (9:11:46)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
8.Team 60 – Bolt & Beauteful – P. vd Lei-N. Spreeuwers (9:31:05)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
9.Team 73 – Alpha – E. vd Berg-K. Acs (9:31:11)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
10.Team 68 – Ein Zwei Polizei 2 – M. Eeftens-M. Pels (9:43:34)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
11.Team 67 – Ein Zwei Polizei – A. Pronk-D. Wenting (9:43:49)
Gemist: CP 21, 21 A/B/C, 22, 23
12.Team 59 – Valerie en Joep – J. v Dalen-V. Veneman (9:26:05)
Gemist: CP 20, 21, 21 A/B/C, 22, 23
13.Team 41 – Cyberbikers – Rukiye- M. d Wijs (7:49:37)
Gemist: CP 18, 19, 19A, 21 A/B/C, 23

 

Groet Team Hiking en Adventures.

WWW.Hiking-Adventures.nl